Magani: Sot lamë dy pikë

0
SHPËRNDAJE

Trajneri i Teutes,Gugash Magani

Trajneri Gugash Magani fletë për “supersport” pas barazimit me Kamzen.

Magani:Sot kemi lenë dy pikë me Kamzen jo per meritë te kundershtarit po per meriten tonë u terhoqem shpejt ne mbrojtje.

Nderrimet nuk dhanë ate qe ne prisnim tek ato, nese loja do kishte zjatur dhe 5 minuta mund te kishim humbur.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.