Manchester Utd. jep spektakël, fiton edhe Juve (video)

0
SHPËRNDAJE

Ju deshën vetëm katër minuta Zlatan Ibrahimovic që ta niste me gol te djajtë e kuq të Manchester United të cilët dhuruan spektakël të vërtetë në një ndeshje që u kthye në një festival golash.

5-2 rezultati përfundimtar për anglezët me gola të Ibrahimovic, dy herë Rooney, Fellaini dhe Mata ndërsa për Gallatasaray shënonte Gumus dhe Bruma.

Edhe Juventus ka bërë detyrën në turin aziatik me një fitore 2-1 ndaj East China të Hong Kongut. Për bardhezinjtë shënoi blerja e re Benatia si dhe i riu Rosseti.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.