Mbrojtësi ikën nga Kukësi

0
SHPËRNDAJE

Lapidar Lladrovci
Lapidar Lladrovci

Lapidar Lladrovci nuk do të jetë më pjesë e Kukësit dhe këtë e njoftuar me anë të një postimi në “Facebook”.

Ja çfarë shkruan qendërmbrojtësi kosovar:

“Nga sot zyrtarisht nuk jam më pjesë e FK Kukësit. Falenderoj shumë tifozat Kuksian për përkrahjen e vazhdueshme dhe që më bënë të ndihem si në shtëpi. Trofeu i parë dhe gëzimi i përbashkët e sidomos festa në Kukës janë çaste që nuk do t’i harroj dhe do t’i kujtoj me gëzim. Shokëve të ekipit e posaçërisht Trajnerit Klodian Duro ju uroj shumë suksese dhe Falemnderit për gjithçka, i juaji L.Lladrovci.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.