Mbyllen pjeset e para , Lushnja-Kamza / Luftetari-Vllaznia

0
SHPËRNDAJE


Jane mbyllur te dyja pjeset e para ne dy sfidat Lushnja-Kamza / Luftetari-Vllaznia.
Mungon ende goli dhe pse ekipet i janë afruar afer golit .
(Lushnja 0-0 Kamza)
Nje gabim i Kuqit ne mbrojtje , perpak Lushnja mund te kalonte ne avantazh nese Canka tregohej i sakt para portierit Halili.

“Kamzalitë” dominojne ne loje por ende nuk jane afruar , golit dhe pse shanset nuk i kane munguar.

(Luftetari 0-0 Vllaznia)
Shkodranet kane goditur traversen me ane te Denis Pjeshkes , pas nje inkursioni te bukur nga Lika – Hasani.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.