Mbyllet pjesa e parë ,Skenderbeu – Young Boys

0
SHPËRNDAJE

Mshtë mbyllur ne kto momente 45 min e para te ndeshjes , Skenderbeu-Young Boys.

Korcarët kanë dominuar , me fragmente lojen teksa janë ende ne kerkim te golit te pare me ane te Ali Sowe ne europa league.
Korcarët kanë pretenduar dhe për nje 11 meter po nuk ka qen i ktij mendimi gjyqtari.

Ne min e 39 miqtë kanë mundesin me te mirë për te kaluar ne avantazh ,por shpërdorojn duke gjuajtur jashtë.

Ht
Skenderbeu 0-0 Young Boys

S'KA KOMENTE

Comments are closed.