Mënë fund , starton superliga

0
SHPËRNDAJE

Pas shumë muajve pritje , erdhi dita e startimit të superligës.
Kampionati i 79 i futbollit Shqiptarë , hap sot siparin ku kampionët e Kukesit , do te luajnë në “ZeqirYmeri” ndaj deputuesve të Kamzes , që do të jene supriza e ktij sezoni duke u bazuar në afrimet që kanë bërë në merkato .

Ndersa ne 19:00 , Skenderbeu pret në shtëpi Flamurtarin , kurse Teuta pret Luftetarin në “NikoDovana” ku që në javën e para do të luaj direkt ndaj një rivali per europë si Luftetari.

Kukesi – Kamza Ora 16:00
Teuta – Luftetari Ora 19:00
Skenderbeu-Flamurtari Ora 19:00

Skenderbeu – Flamurtari mund ta ndiqni dhe në Rtsh .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.