Mezani:Kisha kohë që prisja një ofertë për të drejtuar në Superiore

0
SHPËRNDAJE

Trajneri i Lacit Gentian Mezani fletë për herë te pare , për aventuren e re me Lacin./ “sportekspres”

Mezani:Kisha kohë që prisja një ofertë për të drejtuar në Superiore. Ka pasur disa pista për mua, por që për arsye të ndryshme nuk u konkretizuan.
E pranova me kënaqësi kërkesën e presidentit Laska për të drejtuar Laçin dhe uroj që gjithçka të shkojë më së miri. Gjatë kësaj periudhe e kam ndjekur ekipin, i kam parë që të tria ndeshjet dhe them se e njoh deri diku skuadrën.
Në seancën e parë pashë shenja të mira, por në futboll ka shumë komponentë që ndikojnë dhe do na duhet edhe pak fat. Në skuadër ka lojtarë të rinj dhe me eksperiencë, të cilët kanë ‘uri’ për të fituar, ashtu si unë si trajner. Pra motivimi nuk do të na mungojë dhe shpresojmë që të bëjmë mirë dhe të realizojmë objektivat e klubit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.