Milinkovic:Jam i kënaqur sepse fituam

0
SHPËRNDAJE

Trajneri Kukesi Mladen Milinkovic flet pas fitores me Kamzen per “supersport”

Jam i kënaqur sepse fituam ndeshjen pas nj3 rezultati të keq në superkupë .

Ndeshjet e para janë të vështira , Kamza tregoj se është një ekip qe do ta kemi parasysh ka bere merkato të mirë.

Superkupa i rendoj lojtarët , prandaj jam i kenaqur me fitoren, duhet ti rregullojmë gjerat , fituam dhe duhet ti uroj cunat .

Alijev?

Tani ca do qe te themë flas kotë un fola dhe me te ai beri një 45min të keq në superkupë , pavarsishte se nuk di Shqipë ai e kuptoj kritikat e shtypit për superkupen , edhe un nuk desha ta fusja nga minuta e parë pasi dhe nuk mund te paraqitej mirë dhe mund ta humbja , e futa në pjesën e dyte dhe luajti mirë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.