Miqësorja e dytë e Vllaznisë

0
SHPËRNDAJE

Vllaznia-stervitje-653x420Vllaznia luan të premten miqësoren e dytë me ekipin malazez të Mornar.

Ndeshja do të zhillohet në Tivar dhe do i shërbejë stafit teknik për të vëzhguar edhe më mirë lojtarët në provë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.