Mjafton Çota , Dinamo merr 3 pikët e para

0
SHPËRNDAJE


Dinamo ka marë 3 piket e para teksa mposhtur me rezultatin e ngushte 1-0 Erzenin.

Golin për Dinamon e shënoj sulmuesi Mirel Cota i cili përfitoj nga rremuja ne zonë dhe zhbllokoi sfiden , duke i dhenë 3 piket e para Dinamos ne kte jave te dyte.

Erzeni ju afruan shume herë pranë portes se portierit Saracit por asnjera nga gjuajtjet nuk perbëri ndonje rezik konstantë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.