Moxhi ultimatum skuadrës: Keni një javë kohë

0
SHPËRNDAJE


Superiorja/ Partizani është “zyrtarisht” në presion, por ka shansin të fliten fjalë të mira për të një javë më pas kundër Lushnjes, siç ndodhi me Kukësin dje kur mundi Laçin.

Humbja me Skënderbeun, por më së shumti loja e bërë ka bërë që në kampin e kuq të shqetësohen dhe për këtë është zhvilluar menjëherë një analizë.

Drejtori Luçiano Moxhi nuk i ka kursyer kritikat dhe të bërtiturat, ndërkohë që ndeshjet e radhës janë “autokritika” më e mirë e futbollistëve, që në vetvete kanë pakënaqësi, pasi ndryshimet e shumta të bëra këtë verë kanë bërë që disa të mbeten në hije, por nuk është se afrimet e deritanishme kanë shkëlqyer.

Në fakt një pikë në tre ndeshje i thotë të gjitha…

S'KA KOMENTE

Comments are closed.