Mungesa e golave , Partizani gjen sulmuesin e ri

0
SHPËRNDAJE

Kater javë kampionatë Partizani nuk ka shënuar asnje gol.

Kardoso

Kjo ka detyruar te kuqt te hidhen ne sulm për sherbimet e Brazilianit Luis Ferriera Kardoso sulmuesi 23 vjecar është pjes e Pelisterit ne kampionatin Maqedonas.

Kardosa sezonin e fundit ka shënuar 11 gola ne 29 ndeshje , sipas asajte qe shkruan “PanoramaSport” drejtuesit e kuq dhe Kardoso kanë biseduar pas miqsores qe Partizani zhvilloj me Pelisterin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.