Muzaka: Deklarata , “fikja” e motorrit ?/ Cdo skeptik e merë pergjigjen ne fushen lojës.

0
SHPËRNDAJE


Gjergji Muzaka fletë për “supersport” pas barazimit me Young Boys

Muzaka: Cdo lojtar është i kënaqur me formen e tij personale, un jam i kënaqur dhe me formen e skuadres , pasi kemi luajtur si te barabart me dy kundershtaret , kemi shënuar gjithmon te paret.

Pesimi i golit?
Muzaka: Keq ardhje …

Profesioni farmacistë mund te pres dhe pak?

Muzaka: Patjeter, futbolli është pasioni me i madh , është veshtirë te shkeputesh , me vjen mire qe jap kontributin tek ekipi më i mirë ne Shqipri.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.