Mynih 1860-ta zyrtarizon shqiptarin

0
SHPËRNDAJE

103570

Fanol Përdedaj është zyrtarizht lojtar i Mynih 1860-tës. Mesfushori 25-vjeçar ka firmosur me skuadrën e Mynihut për një vit.

Sezonin e shkuar Përdedaj ishte pjesë e FSV Frankfurt që ra nga Bundesliga 2 dhe në fund asnjëri prej shqiptarëve nuk qëndroi aty, as Kapllani as Halimi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.