Ndreu: Ishte ndeshja e parë , jemi OK

0
SHPËRNDAJE

Trajneri i Kamzes Ramadan Ndreu flet pas ndeshjes me Kukesin për “Supersport”

Si ndeshje e para që ishte sot , duhet dhe harmonizimi mes grupit , ishte ndeshja e parë mendoj jemi OK te shohim në vazhdimë.

Cfar note i vendosni ekipit?
Pjesa e parë notën 9 ishim te kujdesshem , pjesen e dyte jo se ishim keq por vendosi ajo penallti .
Jam i pa kënaqur nga dy ansorët e krahut , dhe finalizimi mungoj.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.