Nica:Ky është futbolli dhe merzitemi dhe gezohemi.

0
SHPËRNDAJE

Trajneri i Lacit Stavri Nica flet per “supersport” pas humbjes me Luftetarin

Nje kundersulmë i kundershtarit arrin te shenoj , gabova me futjen e Jonuzit .

Shoh qe ka punë shume per te bere ky është futbolli dhe merzitemi dhe gezohemi.

Me nje skuader pa sulmues është shume e veshtire te gjesh golin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.