Nis revolucioni, Kukësi emëron trajnerin

0
SHPËRNDAJE

ernest gjokaPas eleminimit nga Ligae Europës, Kukësi nuk ka humbur kohë të bëjë ndryshimin e parë.

Presidenti Gjici ka emëruar trajnerin e ri dhe ai do të jetë Ernest Gjoka. Të gjithë prisnin që të emërohej Mirel Josa, por nuk ka ndoshur kështu.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.