Nisje e mbarë, Roshi gol Bolonjës

0
SHPËRNDAJE

roshiTerek Grozni zhvilloi sot një ndeshje miqësore me Bolonjen të cilën e fitoi me rezultatin minimal 1-0.

Golin e vetëm të këtij takimi e shënoi mesfushori i Kombëtares Odise Roshi në minutën e 71-të.

Një nisje e mbarë për Roshin, që vetëm dje u zyrtarizuar dhe bëri stërvitjen e parë me skuadrën ruse.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.