Një estonez i “abonuar” me shqiptaret për Partizanin

0
SHPËRNDAJE

tohverEstonezi Kristo Tohver do të jetë gjyqtari i ndeshjes Ferencvarosh-Partizani, arbitër ky që nuk i kursen kartonët.

Tohver ka gjykuar më parë dhe ndeshjet Sioni-Flamurtari 2-3, Kukësi-Mlladost 0-1, dhe Skënderbeu-Sporting 3-0.

Ekipi i drejtuar nga Sormani luan në Hungari ditën e mërkurë dhe pas barazimit 1-1 në ndeshjen e parë do kërkojnë të kalojnë në turin e tretë të Champions League.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.