Një rinovim tek Korabi

0
SHPËRNDAJE

Korabi ka zyrtarizuar pak momente më parë arritjen e akordit për rinovimin e kontratës dhe për një sezonë me mesfushorin Ergys Kraja .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.