Nuk ka kohë për pushime. Të mërkurën ndeshjet e Kupës

0
SHPËRNDAJE

Kupa e Shqipërisë/ Superiorja i lë radhën Kupës së Shqipërisë, teksa ditën e mërkurë do të luhen ndeshjet e turit të parë, me ekipet e Superiores favorite për të kaluar në turin pasardhës.

Kujtojmë se Skënderbeu e ka luajtur ndeshjen e parë me 6 shtator dhe ka mundur Mamurrasin me rezultatin 0-8. Për të mërkurën janë programuar këto ndeshje:

KUPA E SHQIPËRISË – TURI I PARË

Grupi A
Egnatia-Kukësi
Adriatik Mamurras-Skënderbeu
Tërbuni-Teuta
Kastrioti-Vllaznia
Besa-Tirana
Iliria-Kamza
Shënkolli-Besëlidhja
Burreli-Erzeni

Grupi B
Naftëtari-Partizani
Elbasani-Luftëtari
Sopoti-Laçi
Dinamo-Flamurtari
Turbina-Korabi
Apolonia-Lushnja
Tomori-Bylisi
Shkumbini-Pogradeci

S'KA KOMENTE

Comments are closed.