Optimizem ne Kavajë , Besa pretendente kryesore per superligë

0
SHPËRNDAJE

Rikthimi i Nexhat Bizhdilit , dhe kryetarit te Bashkis Isa Sakja , ne drejtimin e Bese kanë rritur opitimizmin per rikthimin e verdh e zive ne elitë.

Besa sot ka fituar me rezultatin 2-0 , ndaj Dinamos duke bindur ne loje e gola.

Ajo qe binte ne sy ishte rikthimi i shumtë i tifozave verdhe zi ne shkallet e stadiumit “Besa” , dhe te gjithe jane optimiste se dicka do ndryshoj per mirë tek Besa .

Te njejten gje , pohon dhe krytari Isa Sakja i cili ka dalur garante per financat e Bese , dhe disa dite me pare ka premtuar rinderitimin e stadiumit per te plotesuar te gjitha kushte optimale.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.