Osmani drejt Kukësit?

0
SHPËRNDAJE

11230842_883400865030969_7298959962796837385_n-658x658
Kur firmoste vitin e kaluar

Premtoi se do të firmoste i fundit sic bën zakonisht te Skënderbeu por akoma mungon e zeza mbi të bardhë për Tefik Osmanin i cili duket se po ka njëfarë luhatje për sa i përket vendimit se ku do të luajë në sezonin e ardhshëm.

Madje sipas Panorama Sport, Osmani ka vendosur të vazhdojë karrierën te Kukësi edhe pse kjo mbetet e pakonfirmuar publikisht. Mbrojtësi në fjalë ka qenë një ndër shtyllat e ekipit kampion të Skënderbeut si dhe ka qenë më parë pjesë e ekipit tonë Kombëtar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.