Panuçi , publikon listën ka rikthime dhe një debutim

0
SHPËRNDAJE

Lista


Trajeneri i kombetares Kristian Panucci , ka dalur sot ne konferenc për shtyp .

Ku ka publikuar listen me 26 lojtarët e grumbulluar për dy sfidat me Italin dhe Spanjen

Ne kombetare janë rikthyer Ergys Kace,Taulant Xhaka, Sokol Cikalleshi, te tre lojtarët do te vihen për herë te parë ne urdhërat e trajnerit Kristin Panucci.

Nje risi e re është ajo mesfushorit Emanuele Ndoj që është thirrur për herë te parë ne kombetaren A.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.