Papa – Kastrioti, dështon marrëveshja

0
SHPËRNDAJE

Enriko Papa pak ditë më parë doli në stervitje me Kastriotin ku arriti dhe një akordë , por palet nuk gjeten gjuhen e përbashkët për të firmosur kontratën pasi Papa ka vendosur të transferohet në superligë, ekipe ende nuk dihet se ku do të luaj fantazisti sezonin e ri.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.