Paqe mes Teutës dhe Flamurtarit

0
SHPËRNDAJE

teuta flamurtariNë barazim 1 me 1 u mbyll miqësorja e sotme e luajtur mes Teutës dhe Flamurtarit në Durrës.

Ishin vendasit ata që shënuan të parët me anë të Mustës, në minutën e 25-të, ndërsa miqëtë barazuan në pjesën e dytë.

Danilo alvesh shënoi me penallti dhe vendosi barazpeshën. Të dy trajnerët mbajtën shënime nga paraqitja e lojtarëve të tyre, pasi ata duhet të vendosin për lojtarët në provë, si Rashica apo Ignjatoviç.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.