Partizani/ Çani humbet sfidën me Lushnjën

0
SHPËRNDAJE

Edgar Cani

Superiorja/ Ndodh shpesh që të dërgojmë telefonin ose ndonjë pajisje tjetër elektronike apo çfarëdo në servis dhe nëse specialisti i fushës nuk e ka rregulluar defektin, e kthejmë mbrapsht.

Kështu duket se po ndodh edhe me Edgar Çanin, sulmuesin e Partizanin që kur ishte te Piza bëri një ndërhyrje kirurgjikale në gju dhe gjatë kësaj periudhe vijon të ketë ende probleme.

Sulmuesi ka zbritur në fushë në kampionat në dy ndeshje, por nuk ka mundur të bëjë dot gjë, ndërkohë që në paraqitjen e tij as që nuk diskutohet fakti që shqetësimi në gju ka ndikimin e vet.

Çani humbet sfidën e radhës me Lushnjen, pasi do të kontrollohet sërish në klinikën ku është operuar dhe do të vijojë atje terapinë për t’u rikthyer i rikuperuar nën urdhrat e trajnerit Mark Juliano.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.