Partizani/ Titullarët e vjetshëm do jenë në fushë ndaj Naftëtarit

0
SHPËRNDAJE


Kupa e Shqipërisë/ Partizani përballet sot me Naftëtarin në Kupë, ndërkohë që mbetet për t’u parë formacioni që do të zbresë në fushën e stadiumit “Bashkim Sulejmani” ditën e sotme.

Çani është pikëpyetja e madhe. Trajneri Juliano, drejtori Tomorit, por edhe drejtori sportiv Preiti janë shprehur se sulmuesi është gati për Kupën.

A do të luajë sot? Kjo mbetet për t’u parë… Gjithsesi, tekniku italian ka vendosur të rikthejë titullar disa nga lojtarët titullarë të sezonit të shkuar, teksa pritet që në fushë të jenë Krasniqi, Batha dhe Kalari.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.