Pas përplasjes me Starovën, Trashi përfundon te Partizani B

0
SHPËRNDAJE

Pas përplasjes që Lorenc Trashi pati në Antalia me trajnerin e ekipit, futbollisti është rikthyer në fushën e lojës me fanellën e Partizanit, por këtë herë me ekipin e dytë.

Lorenc Trashi

Në ditën e sotme, skuadra e Partizanit B arriti të fitojë miqësoren ndaj Spartakut me rezultatin 2-0. Në këtë ndeshje shënuan Gjeçi në minutën e 27 dhe Okebugu në minutën e 74. Por ajo që e bën të veçantë këtë takim, ishte paraqitja e Lorenc Trashit.

Trashi do të gjendet në këtë ekip derisa të përfundoj dënimi i marrë nga klubi i Partizanit. Ky ishte një test miqësor në prag të vazhdimit të kampionatit në Kategorinë e Dytë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.