Pishinë dhe sauna për bardheblutë

0
SHPËRNDAJE

tirana relaksSkuadra ka zhvilluar sot nje seance relaksuese ne ambientet e hotelit ne Zlatibor. Pas ndeshjes se pare miqesore te luajtur dje pasdite, trajneri Ilir Daja ka kerkuar qe lojtaret te kalojne disa ore relaksuese ne pishine, sauna dhe ambientet relaksuese te hotelit, per te rigjeneruar forcat dhe qene gati per seancen e pasdites. Te gjithe lojtaret kane shfrytezuar paraditen per te rimarre veten, nderkohe qe programi stervitor do te vijoje serish me ritem te larte deri te shtunen, dite kur eshte programuar te luhet nje tjeter miqesore.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.