Pistë franceze për Sadikun

0
SHPËRNDAJE

Sadiku-duke-firmosur-kontraten-me-FC-ZyrihNga klubi i Nantes do të largohet me siguri sulmuesi Kolbeinn Sigthorsson dhe sipas gazetarit francez David Phelippeau, zëvendësimi i tji mund të jetë 26 vjecari Emmanuel Riviere i Newcastle ose 26 vjecari tjetër, Armando Sadiku i Zurich. Të dy këta mbeten alternativa të mira për sulmin e ekipit ku sezonin e kaluar luajtën Ermir Lenjani dhe Lorik Cana, ndërsa objektivi kryesor, Filip Djordjevic përfundimisht nuk do të firmose te Nantes.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.