Poci , rrëmben një tjetër lojtar nga Korabi i “superligës”

0
SHPËRNDAJE

Ardhja e Artion Pocit në krye të Beses ka pasuar me shumë levizje në merkato ku janë afruar disa lojtar me eksperienc.

Vec lojtarve me eksperienc Besa ka hedhur themelet për të ardhëmen teksa vec lojtarve të talentuar te dalë nga akademia si Biba ,Cara ,Brahimaj etj, Besa ka afruar dhe Dejvis Cangu nje lojtarë i talentuar dhe me të ardhme të ndrituar që sezonin e shkuar ishte pjes e Korabit në superligë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.