Prag , “supersfide” Skenderbeu-Partizani / Guerrils , bëhen gati e nisin duke kenduar nga Durresi

0
SHPËRNDAJE


Teksa te shtunen është programuar te luhet supersfida , Skenderbeu-Partizani .

Tifo grupi “UltrasGuerrils” e nisin me kënge e festë nga Durresi .

Guerrils pritet te shkojne te shumtë ne Korce duke ditur dhe rivalitetin midis dy tifozerive.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.