Prezantohet Andi Ribaj

0
SHPËRNDAJE

Sulmuesi Andi Ribaj është prezantuar ditën e sotme tek Vllaznia .

Ribaj sezonin e fundit ka qenë pjes e Teutës ku shenoj dhe 4 gola .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.