Probleme për Shametin , rikthehet një mesfushor

0
SHPËRNDAJE


Probleme për Shametin , rikthehet nje mesfushorë

Fitorja 3-0 ne shtepi ndaj , Lacit ka lenë pasoja tek Kukesi .

Lideri i mbrojtjes se Kukesit, Ylli Shameti pesoj nje demtim ne sfiden ndaj Lacit dhe pretë pergjigjen pas kryerjes se rezonancës magnetike.

Nderko ne fushe ndaj Skenderbeut pritet te hidhet nga minuta e pare mesfushori Hair Zeqiri i cili ka lenë pas demtimin ,që pesoj ne sfiden ndaj Partizanit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.