Ramadani: Neser Partizani do të marë rezultat pozitiv ne Korce

0
SHPËRNDAJE


Lajmi fundit / Ylber Ramadani fletë për “superliga_shqiptare79” për sfiden e neserme Skenderbeu – Partizani .
Kush mendoni se do te triumfoj neser ,dhe pse ?

Ramadani:Mendoj qe është ndeshje e veshtirë dhe detajet e vendosin ndeshjen e neserme.
Partizani ka pas vitet e fundit rezultate pozitive ne Korce mendoj qe edhe neser do marë rezultat pozitivë .

Nëse do të ishit ju ne fushe a do te kishte me shume shanse Partizani , per te fituar apo grupi aktualë e ka mbuluar vendin tend?

Ramadani: Partizani ka berë perforcimet e duhura dhe mendoj qe neser duhet te jetë kthesa e Partizanit

Cani apo Sowe , kush do te shenoj neser ?
Mendoj Çani , Sukaj ose Batha . Pengu qe nuk realizove me Partizanin?

Pengu im me partizanin është qe se fitova titullin kampion.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.