Rikthehet “Furia verdh e zi”

0
SHPËRNDAJE

Besa po nisë të ringrihet jo vetem ne infranstruktur por dhe ne aspekte te tjera.

Pasi tifo grupi “Furia verdh e zi” sot njofton për zjedhjen e “kapos” qe do të udhëheqi tifo grupin ne ndeshjet ne vijim.

Postimi, FK Besa Kavajë

Ky është nje lajmë pozitivë pasi “Furia verdh e zi” është nje nga tifo grupet më të madha dhe rikthimi i saj ne stadium , konsiderohet si dicka pozitive në Kavajë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.