Roshi nderon Terekun

0
SHPËRNDAJE

roshiBekim Balaj e Odise Roshi e nisën me fitore aventurën në Rusi, pasi Terek Grozni fitoi ndaj Krilia Sovetov me rezultatin 1-0.

Balaj e nisi titullar dhe luajti deri në minutën e 83-të, ndërsa Roshi hyri në minutën e 60-të dhe ishte protagonist me fitimin e penalltisë që ju dha fitoren.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.