Rritet akoma koefiçenti i Skënderbeut

0
SHPËRNDAJE

Europa League/ Sot në mbrëmje starton kompeticioni i dytë më i rëndësishëm evropian në rang klubesh.

Pa dyshim e gjithë vëmendja do të përqendrohet në ndeshjen mes Dynamo të Kievit dhe Skënderbeut të vlefshme për fazën e grupeve në Europa League.

Fitorja e Dynamo të Kievit kuotohet me koeficientin 1.14, barazimi 9.00, fitorja e Skënderbeut 23.00.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.