Rtsh hap “thesin” dhurata per tifozat ne fund javë

0
SHPËRNDAJE

Rtsh ka publikuar kater ndeshjet qe do t3 transmetoj ne fund jave .
Ku jane zjedhur tre ndeshje nga kategoria e pare dhe 1 nga superliga .

Rtsh , e nisë te premten me Dinamo-Erzeni ndeshje e javes se dyte te kategoris se pare , qe luhet ne Peze Helmes .
Te shtunen do te jete Beslidhja – Besa dy pretendente e grupit A te ketegoris se pare per tu ngjitur ne superligë.
Te dielen Rtsh , do te transmetoj supersfiden Skenderbeu-Partizani , qe luhet ne Korce , ne oren 19:00 .

“Maratona” kesaj jave e Rtsh mbyllet te henen ku do të transmetoj sfiden e kategoris se pare , ne grupi B , midis Pogradeci-Tirana Ora15:00.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.