Sadiku te Gallatasaraji?

0
SHPËRNDAJE

Armando Sadiku
Armando Sadiku

Armando Sadiku është vënë në qendër të merkatos këtë verë, teksa shërbimet e tij i kërkojnë disa ekipe, por që duhet të bindin Zyrihun pasi sulmuesi është nën kontratë me zviceranët.

Së fundmi ka dalë në skënë Gallatasaraji, që sipas Panorama Sport ka gjetur akordin me skuadrën zvicerane dhe pritet që gjithçka të konkretizohet me firmë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.