Selemani Ndikumana mbetet ëndërr për Tiranën

0
SHPËRNDAJE

Selemani Ndikumana ka firmosur në Katar. Tashmë Tirana s’mund ta ketë shërbimin e tij dhe duhet ta harroj sa më shpejtë. Ai ka firmosur me AL Mesaimeer.13835624_10154210394017254_1212320747_o (2)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.