Serbët vijojnë fyerjet ndaj UEFA-s (video)

0
SHPËRNDAJE

Edhe në ditën e djeshme gjatë Ligës së Kampioneve të Europës nuk kanë munguar fyerjet në stadiumet serbe ndaj UEFA-s, sidomos pas vendimit të kësaj të fundit për të pranuar Kosovën si anëtare me të drejta të plota. Vecanërisht në Beograd, gjatë ndeshjes Crvena Zvezda-Valletta (2-1), koreografia anti-UEFA ishte e rëndë dhe e qartë ndërsa në ditët në vijim pritet edhe qëndrimi i kësaj të fundit në lidhje me këtë skandal të vazhdueshëm.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.