Shkëndija, shkëlqyeshëm!

0
SHPËRNDAJE

shkendija neftciShkëndija mundi në ndeshjen e kthimit Neftçi Baku me rezultatin 1-0 dhe kaloi në turin e tretë të Europa League.

Goli i Ibrahimit në minutën e 37 ka vulosur gjithçka dhe tetovarët festojnë në fund fitoren dhe kualifikimin.

Ndeshja e parë në Azerbajxhan pat përfunduar në barazim pa gola, edhe pse Shkëndija e dominoi totalisht atë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.