ShowBiz/ Zhvishet gruaja e Icardit (VIDEO +18)

0
SHPËRNDAJE

ShowBiz/ Vanda Nara tregon edhe një herë talentin e saj për të pozuar në mënyrën më provokative të mundshme.

Gjatë një seti fotografik për një spot publicitar, bashkëshortja e kapitenit të Interit, Mauro Icardit, shfaqet shumë sensuale.

Një video e cila është publikuar nga Vanda edhe në profilin e saj në Instagram dhe sigurisht që ka marrë pëlqime dhe reagime pa fund nga ndjekësit e saj.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.