Shpetim Duro:Un e respektoj jashtë zakonishtë Lushnjen

0
SHPËRNDAJE


Trajneri i Flamurtarit Shpetim Duro flet për “Supersport” , për ndeshjen me Lushjen, që do të luhet ne Ballsh .

Un e respektoj jashtë zakonishtë Lushnjen nuk ësht skuader per tu nënvleresuar , un e pash ndeshjen me Vllaznin nuk duhet nen vleresuar pasi ishte nje ndeshje qe goli prishi ekuilibrat , jo vetem Lushnja po te gjitha skuadrat duhen vleresuar pasi kanë bërë merkato te kujdesshme dhe me te miren e ktyre viteve te fundit.

Pavarsishte se Lushnja ka ardhë nga kategoria pare kerkon nje vleresim maksimal pasi ka lojtar qe kane vite qe luajnë bashkë.

Stadiumi juaj nuk ploteson kushte pse zjodhet ate te Ballshit ,

Jemi informuar se fusha e Ballshit është me kushte shume te mira dhe kjo ishte arsyja që ne vendosem ne Ballsh .

Objetivat ?

Kampionati eshtë i gjate dhe interesantë por është dhe fati në mesë , kam një skuader te fortë kjo u pa dhe me Skenderbeun pavarsishtë humbjes , shpresojmë te ecim mire.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.