Sinemati/ Ja pse janë larguar tifozët

0
SHPËRNDAJE

Gezim-Sinemati

Prezent në studion e emisionit “Procesi Sportiv” në Top-Channel, gazetari Gëzim Sinemati foli për problemin e stadiumeve në Shqipëri, të cilët janë gjithnjë e më shumë drejt boshatisjes totale nga tifozët.

Sipas Sinematit, mungesa e besueshmërisë në garë ka bërë që tifozët të largohen nga stadiumi.

“Nuk po diskutohet në asnjë vend për trukimet. Nuk ka besueshmëri, prandaj do të na duken këto stadiumet e reja si kazanë të boshatisur. Nuk ka besueshmëri nga trukimet dhe kanë ikur tifozët nga stadiumi”, tha gazetari Gëzim Sinemati.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU