Skena horror, sulmuesi i thyen këmbën kundërshtarit-FOTO

0
SHPËRNDAJE

Ngjarje shokuese gjatë ndeshjes së mes West Brom dhe Everton. Sulmuese i West Bromit, Salomon Rondon i ka thyer këmbën kundërshtarit të Evertonit, James McCarthy.


Gjatë ndeshjes sulmuese me origjinë nga Venezuela po përgatitej të gjuante topin, ndërkohë që lojtari i Evertonit tentoi ta ndalojë duke vendosur këmbën. Por me gjithë fuqinë sulmuesi i West Bromit goditi këmbën e James McCarthyt, e cila siç shihet dhe në foto u dëmtua keqazi.

Sulmuesi pasi pa se çfarë kishte bërë shpërtheu në lot, ndërkohë që të gjithë janë drejtuar tek McCarthy.

Edhe vetë sulmuesi ka shkuar ti kërkojë falje pas ngjarjes së rëndë, e cila me gjasa do i kushtojë karrierën lojtarit Irlandez të Evertonit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.