Skenari i Skënderbeut për Fejzullahin

0
SHPËRNDAJE

Arbnor Fejzullahu me fanellën e kombëtares
Arbnor Fejzullahu me fanellën e kombëtares

Skënderbeu kërkon në ekip Arbnor Fejzullahin dhe Panorama Sport tregon sot planin për të arritur te mbrojtësi. Ndonëse publikisht palët e kanë bërë të qartë që nuk do të bashkë-punojnë asnjëherë me njëri tjetrin, interesat e përbashkëta mund të cojnë shumë shpejt drejt harresës inatet mes klubeve. Kështu, korçarët janë gati t’i japin “demave” sulmuesin Xhejms Adeniji, për të përfituar shërbimet e mbrojtësit.
A do ndodhë diçka e tillë?

S'KA KOMENTE

Comments are closed.