Skenderbeu / 100 mije euro për 3 pikë ndaj Young Boys

0
SHPËRNDAJE


Skenderbeu luan te enjten ne “Elbasanarena” ndaj Young Boys ,për europa league.

Pas humbjes ne Kiev ne ndeshjen e pare , Korcarët do kërkojnë 3 pikët e para ndaj Young Boys .

Tek Skenderbeu , ka dhe një motivim ekstra për 3 pikët pasi sipas asajtë qe shkruan shtypi sportiv , presidenti Ardjan Takaj ka vendosur 100 mije euro premio për 3 pikët .
Ne rast barazimi shifta për gjysmohet ne 50 mije euro.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.